č.
Užívateľ poľovného revíru
Názov poľovného revíru
Štatutárny zástupca
1.
PZ Borovica Bátovce
Borovica Bátovce
Ing. Igor Kopanica
2.
PZ Lyska Beša
Lyska Beša
Ladislav Schmidt
3.
PZ Kapsát Brhlovce
Kapsát Brhlovce
Vladimír Sabo
4.
PZ Berianka Devičany
PD Bátovce 1
Ing. Pavol Gunár
5.
PZ Hronské údolie Dolná Seč
Hronské údolie Dolná Seč
Jozef Sipos
6.
PZ Trojchotár Dolné Semerovce
Trojchotár Dolné Semerovce
Radoslav Štutika
7.
PZ Priateľstvo Dolný Pial
Priateľstvo Dolný Pial
Juraj Trgiňa
8.
PZ Biely Kameň Domadice
Spoločný PR,PD
Santovka,OLZ LV,SPF a SHR
Ing. Jozef Lapin
9.
PZ Remetka Drženice
PD Bátovce
Ing. Ján Seneši
10.
PZ Drop Farná
PD Farná
Štefan Lalák
11.
PZ Hubert Hronovce
PD Hron Hronovce
Michal Dekický
12.
PZ Pole Hronské Kľačany
Hronské Kľačany
Anton Šamo
13.
PZ Sokol Ipeľský Sokolec
Sokol Ipeľský Sokolec
Gabriel Gubis
14.
PZ Nimród Jur nad Hronom
Jur nad Hronom
András Gerbár
15.
PZPohronie Kalná nad Hronom
Pohronie Kalná nad Hronom
Alexander Kováč
16.
PZ Družba Krškany
Krškany
MVDr. Ján Števko
17.
PZ Balkán Keť
Balkán Keť
Viliam Bajkai
18.
PZ Šiklóš Kalinčiakovo
Šiklóš Kalinčiakovo
Milan Biely
19.
PZ Perec Mýtne Ludany
Perec Mýtne Ludany
Ing. Gabriel Hlaváčik
20.
PZ Stará hora Nová Dedina
Stará hora Nová Dedina
Jozef Staňa
21.
PZ Dudok Nový Tekov
Nový Tekov
Štefan Rácz
22.
PZ Jarabica Nýrovce
RD  Nýrovce
Ján Poduška
23.
PZ Plavé Vozokany
Plavé Vozokany
Ing. Dušan Mesár
24.
PZ Zelený les Sikenica
Zelený les Sikenica
Arpád Tóth
25.
PZ Prameň Slatina
Slatina
Jozef Konopka
26.
PZ Hronská dolina Starý Tekov
Hronská dolina Starý Tekov
Ing. Ján Hríbik
27.
PZ Bažant Šarovce
Šarovce
Ľuboš Antalík
28.
PZ Dvojchotár Tehla
Tehla
Pavol Bandzi
29.
PZ Nimród Tekovské Lužany
Nimród Tekovské Lužany
Zoltán Horváth
30.
PZ Tupý vrch Tupá
Družba Tupá
Štefan Kovács
31.
PZ Teller Zbrojníky
Teller
Alexander Antal
32.
PS Tekovia Želiezovce Veľký Dvor
Karolina -  Veľký Dvor
Ing. Juraj Deák
33.
PZ Hubertus Žemberovce
PD Žemberovce
Ing. Ján Motko
34.
PZ Štvorchotár Kuraľany
Kuraľany
František Bielik
35.
PZ Teplá voda Pukanec
Teplá voda Pukanec
Ján Rosenberger
36.
PZ Svätý Hubert Malinovec
Malinovec
Ing. Ladislav Kollár
37.
PS Starý háj Bátovce
Starý háj Bátovce
Ing. Igor Kopanica
38.
PZ Šomoš Šahy
Tešmak
František Štígel
39.
PZ Jáger Želiezovce
bez revíru
Milan Kiss

Poľovnícke organizácie


Poľovnícke organizácie podľa § 32 zákona č.274/2009, v pôsobnosti OPK Levice
Poľovnícke organizácie
č.
Užívateľ poľovného revíru
Názov poľovného revíru
Štatutárny zástupca
1.
PS Tlstý vrch Žemberovce
Tlstý vrch Žemberovce
Samuel Maličkay
2.
POS Deberča Čajkov
Deberča Čajkov
Ing. Dušan Krajči
3.
PZ Kopec Čaka
Kopec Čaka
Jozef Krnčan
4.
PZ Hont Hontianska Vrbica
Hontianska Vrbica
Štefan Jančo
5.
ZVPP Svätý Bartolomej Hontianske
Trsťany
Svätý Bartolomej Hontianske
Trsťany
MVDr. Cyril Meňuš
6.
LS Železná brána Hokovce
Hokovce
Ing. Ľudovít Marček
7.
PZ Priateľstvo Dolný Pial
Priateľstvo Dolný Pial
Juraj Trgiňa
8.
PZ Roháč Jabloňovce
Roháč Jabloňovce
Ján Ištók
9.
PZ Jarok Želiezovce
Járok
František Zlehovec
10.
PZ And Ondrejovce
And Ondrejovce Bajka
Tibor Soboňa
11.
PZ Csárad Pastovce
Čárad Pastovce
Zoltán Pomozi
12.
PZ Konerád Plášťovce
PD Plášťovce
MUDr. Tibor Matuška
13.
PZ Les Plášťovce
Les Plášťovce
Štefan Csáki
14.
PZ Orol Čata
OROL Pohr.Ruskov
Ing. Jaroslav Poracký
15.
PZ Rybník
Rybník
Ľubomír Holečka
16.
PS Lipovec Čechynce
Olvár Šahy
Vendelín Száraz
17.
PZ Zlatý bažant Šalov
Zlatý bažant Šalov
Ľudovít Dóka
18.
PZ Diviak Veľké Ludince
PD Veľké Ludince
Gabriel Kovács
19.
PZ Trojchotár Veľký Ďúr
Trojchotár Veľký Ďúr
František Kossuth
20.
PZ Vilmoš Zalaba
Vilmoš Zalaba
Ing. Gabriel Belák
21.
POS Hron Želiezovce
Hron Želiezovce
Ing. Juraj Mártosy
22.
PZ Zudrok Nevidzany
Kozí chrbát
Ing.Štefan Varga
23.
Lesy Granua s.r.o. Levice
Lesy Granua
Ing. Slavomír Blaško
24.
Lesy SR, š.p. OZ Levice
Čereš Želiezovce
Ing. Oto Uhrín
25.
PS Čierny vŕšok Pata
Pata
Ing. Norbert Bödör
26.
POS Priesil Levice
LS Devičany
MUDr. Ján Medovarský
27.
PZ Lykovec Bratislava
Churchoď-Beluja
Karol Román
28.
PZ Pal Inalfa Vráble
Lespol Pukanec
Ing. Miroslav Krčmár
29.
PS Školský revír Levice
Školský revír Levice SPoŠ
Levice
Ing. Miloš Rosenberger
30.
PS Biely Sokol Bielovce
Srnec Bielovce
Ondrej Kováč
31.
Lesy SR , š.p. OZ Levice
Samostatná bažantnica Veľký
Dvor
Ing. Oto Uhrín
32.
PO GEMA
Zlatá laň Uhliská
Ing. Miroslav Krčmár
33.
Samostatná bažantnica Leveleď
Samostatná bažantnica
Leveleď
Miroslav Špaňo
34.
Lesy SR, š.p. OZ Levice
Obora Devičany
Ing. Oto Uhrín
35.
Vyškovce nad Ipľom
Vyškovce
Július Kádasi
36.
PS Kubáňovo
Kubáňovo
Ing. Gabriel Gulyás
37.
Filling s.r.o. B.Bystrica
Zverník Dudín
Ing. Pavol Beňuška
38.
Lesy SR,š.p. OZ Levice
Bohunice
Ing. Oto Uhrín
39.
Lesy SR,š.p. OZ Levice
Samostatná bažantnica Pata
Ing. Oto Uhrín
40.
Europalt plus s.r.o. Tehla
Zverník Kováčová
Štefan Miko
41.
PS Holina Veľké Ludince
Samostatná bažantnica Holina
Ladislav Kurali
42.
Tlstý vrch Bátovce
bez revíru
Ing. Miroslav Dobrovolný
43.
RIM
bez revíru
Ing. Róbert Kabina
44.
RIM Plus
bez revíru
Ing. Róbert Kabina
45.
MaG
bez revíru
Jozef Valach
46.
PZ IPEĽ Šahy
ZVPP Šahy
Ladislav Palloš
47.
PZ Vápenná Mochovce
Vápenná Mochovce
Ján Bokros
48.
PZ Turovce
Turovce
Arpád Pásztor
49.
Sotex s.r.o. Samostatná zvernica
Raj
Samostatná zvernica Raj
Peter Mesároš
50.
Karpatská lesnícka spoločnosť a.s.
Tekovská Breznica
Bukovská dolina Rybnícky
domec
Ing. Miloš Juríček
Organizačné zložky OkO SPZ Levice
Užívatelia poľovných revírov v pôsobnosti OPK Levice
Online prihláška
Obvodná poľovnícka komora Levice
OBVODNÁ POĽOVNÍCKA
KOMORA LEVICE
logo
© 2012 OPK Levice | Admin
menu
Slovenský poľovnícky zväz
Poľovnícka organizácia Diana
menu
menu